ZACZYNAMY LIGĘ

• autor: teamheros, 2016-11-08 15:43

Już w najbliższą sobotę inauguracja sezonu halowego. Jak wiemy liga został podzielona na grupę młodszych i starszych. Nasz drużyna występować będzie w grupie nastolatków i swój pierwszy mecz rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 17:00. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna FLASCHKE 07. Jak widać gołym okiem nasi najbliżsi przeciwnicy postanowili zmienić nazwę i z Flaschke 04 przeszli na Flaschke 07. Czy ta zmiana pojemności flaszki odbije się także na większej pojemności płuc, a co za tym idzie na poprawie kondycji zawodników. Zobaczymy.

Jak wiemy w drużynie Flaschke doszło do pewnego rozłamu przed rozgrywkami. Z uwagi na zawirowania wokół ligi, ograniczenia wiekowe, podziały grup z Flaschke 04 powstało dwie drużyny: Domix i Flaschke 07.

Z tą druga drużyną gramy na najbliższym weekendzie. Jak mi wiadomo ekipa ta został oparta na zawodnikach powiązanych z brzozowskim szpitalem. Perła, Kyka jedni z najstarszych zawodników mają swych charakterem i charyzmą pociągnąć swoją ekipę do największych sukcesów. Wsparci zdolną młodzieżą  Domin, Sancho, Marcin Samborski, Przemek, Krzysiek i przede wszystkim PCHEŁKA ADHD chcą zawojować tegoroczne rozgrywki. Co więcej wsparci klubowym trunkiem w pojemności 0,7 są w stanie wygrać z każdym. Mecz na pewno ciekawy więc zapraszam na 17:00

autor: pirat1 2016-11-09 14:18:51

Profil pirat1 w Futbolowo I cały nasz misterny plan w pi....du.:)