ZACZYNAMY LIGĘ OLDBOYÓW

• autor: teamheros, 2016-10-21 08:05

W dniu wczorajszym w siedzibie Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe, doszło do pierwszego spotkania organizacyjnego przed ligą halową. W naradzie brało udział 7 przedstawicieli drużyn zainteresowanych gra w bieżącym sezonie. Wstępnie chęć wyraziły następujące drużyny:

Brzozovia Brzozów
Parnas Stara Wieś
Herosi
Domix
Oldboys Blizne
Oldboys Izdebki
Oldboys Humniska

Dodatkowo ma powstać druga drużyna Domixów, tak więc w rozgrywkach uczestniczyć będzie 8 zespołów. Docelowo została zaplanowana także runda rewanżowa. Rozgrywki rozpoczną się (termin jeszcze nie jest na 100% pewny) 4 listopada. Co ważne, to mecze na chwile obecną maja być rozgrywane w piątki (także ta informacja nie jest pewna, wszystko zależy od dzisiejszej rozmowy z Dyrektorem LO).

Jeżeli chodzi o wstępny zarys regulaminu, to jest to pokłosie wczorajszych burzliwych obrad. Kilka drużyn na pewni na tym ucierpi, kilka na pewno na tym zyska.

1. Na boisku w czasie meczu na parkiecie może przebywać tylko jeden zawodnik w przedziale wiekowym 30 - 35 lat (nie liczymy tutaj bramkarza, którego wiek musi być wyższy niż 28 lat)

2. Na boisku mogą występować zawodnicy zrzeszeni, ale muszą być powyżej 35 roku życia i może ich być maksymalnie dwóch na parkiecie. Jeżeli w kadrze zespołu znajduje się więcej zawodników zrzeszonych to muszą się zmieniać między sobą, tak aby na parkiecie maksymalnie było dwóch zawodników zrzeszonych.

To są raczej te najważniejsze zasady, nie jest to jeszcze ubrane w całość, mogą wystąpić jeszcze jakieś uzupełnienia. Precyzyjny regulamin zostanie podany po kolejnym spotkaniu na którym zespoły mają już zaprezentować swoją kadrę.

Pytania proszę zostawiać w komentarzach postaramy się na nie systematycznie odpowiadać.

Nasza stroną w tym sezonie halowym będzie stroną oficjalną ligi. Razem z Wojtkiem Kozubalem będziemy się starać na bieżąco aktualizować wyniki, tabele. Być może pokusimy się o jakieś podsumowania po zakończonych kolejkach. Dodatkowo będzie prowadzona klasyfikacja strzelców oraz zostanie wyłoniony najlepszy bramkarz rozgrywek.

Szersze informacje po kolejnym spotkaniu organizacyjnym.

LIGA RUSZA  :):):):)

autor: ~Zawodnik 2016-10-21 09:16:46

avatar No to jedziemy hehe

autor: pirat1 2016-10-21 14:40:40

Profil pirat1 w Futbolowo Ja w piątki odpadam.