Logowanie

Aktualności

VIII kolejka za nami

• autor: kozubalik, 2016-01-17 18:06

Kolejna VIII już kolejka Ligi Halowej Oldbojów za nami. Jako pierwsze na parkiet wychodzą drużyny LKS Parnas Stara Wieś konta FC Flaschke 04. Pomarańczowe koszule już od początku meczu kontrolują grę a co za tym idzie wynik bramkowy. FC od pewnego czasu gryzie niemoc przede wszystkim zauważalne błędy ( przynajmniej z balkonu) to indywidualna gra, strzały z każdej niemalże pozycji no i okrojony skład, jeśli chodzi o rezerwy. Parnas konsekwentnie gra od początku tego turnieju swoją piłkę zarówno w obronie jak i szybkim kontrataku i dwie w miarę równe czwórki widać wyniki w tabeli końcowej.

LKS Parnas Stara Wieś 7 – 4 FC Flaschke 04

Kolejne na parkiecie meldują się drużyny Oldbojów z Brzozowa i Humnisk. Początek zaskoczenie Humniska wysoko wychodzą i Brzozovia się gubi. Ale niestety biało zielone psy nie miały dnia niewykorzystane 100 wykorzystują zawodnicy Brzozovii po szybkich kontrach i to oni zdobywają kolejne bramki. Do przerwy białe koszule zdobywają trzy bramki a przeciwnik zero. W drugiej odsłonie Humniska odrabiają straty i chociaż połówka kończy się wynikiem 3: 3 to przewaga z pierwszej połowy decyduje o wyniku końcowym.

Brzozovia Brzozów 6 – 3 Oldboy”s Humniska

Teraz czas na nas po drugiej stronie boiska wojska zaciężne Oldbojów z Bliznego. U nas skromniutko jeden na zmianę u przeciwnika 5. Szybko zdobywamy bramkę, ale niestety prezes Oldboyów nie daje nam zbyt długo cieszyć się przewagą. Na szczęście to jedyna bramka strzelona Grześkowi Rajchlowi ( Grzesiek dzięki za wsparcie, bo było by kiepsko) w tej połówce my się nie zatrzymujemy i punktujemy Blizne jeszcze 3 razy. Druga połowa nerwowa Blizne agresywnie atakuje mamy szczęście kilka razy udane interwencje Grześka jak i ratują nas z opresji słupki. Na pochwałę zasługuje bramkarz czerwonych koszul, który kilka razy uratował drużynę Bliznego przed większą porażką. Druga połowa remisowa 2:2.

HEROSI.Pl 6 – 3 KS Oldboy”s Blizne

Teraz przed nami dwutygodniowy odpoczynek spotykamy się 30 stycznia. Jest czas na pod-szlifowanie formy przed ostatnimi dwoma kolejkami.