VI kolejka za nami

• autor: kozubalik, 2016-01-03 18:19

VI kolejka za nami

I rewanżowa a VI z kolei runda HLO za nami. Jako pierwsze na parkiet wychodzą drużyny LKS Parnas Stara Wieś oraz Brzozovii Brzozów. Brzozovia wzmocniona chłopakami, którzy przyjechali na święta z zagranicy urwała liderowi pierwsze punkty. Mecz ze strony białych koszul, które rozkręcają się z meczu na mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Pomarańczowe koszule jakby przysnęli po Sylwestrze i ciężko im było złapać rytm meczowy. Brzozovia zagrała bardzo czujnie w obronie i wyprowadziła szybkie kontry zakończone bramkami. Parnas pogubiony nie mógł się pozbierać i pod koniec meczu liczyli na honorowego gola, aby nie przegrać do zera.

LKS Parnas Stara Wieś 1 – 6 Brzozovia Brzozów

Jako kolejne na parkiet wychodzą drużyny Herosi.Pl kontra FC Flaschke 04. Mimo że obie drużyny w wyjątkowo okrojonych składach to nie moc ze strony Herosów trwa. Pierwsza połowa niezła z naszej strony zdobywamy pierwszą bramkę kontrolujemy grę kończymy z rezultatem 3 do 1. I zaczyna się syndrom drugiej połówki FC szybko doprowadza do remisu a później nam brakuje sił tylko jedna osoba na ławce zmian i wkrada się nasz ulubiony chaos bieganie bez sensu brak powrotów brak podań. Flaschke skrupulatnie to wykorzystuje i punktuje nas raz za razem. Wystarczy nadmienić druga połowa 1 do 7?

HEROSI.PL 4 – 8 FC Flaschke 04

Ostatni mecz w ten sobotni wieczór to pojedynek Oldboyów z Humnisk i Bliznego. Specjalnie napisałem pojedynek, bo był to mecz z takimi emocjami, że warto było go oglądać. Cios za cios akcja za akcje. Było to niesamowite widowisko sportowe, które balansowało na styku remisu. Niestety drużyna Bliznego zmarnowała kilkanaście, „100” oraz niewykorzystany karny musiało się zemścić i dosłownie w ostatniej sekundzie meczu „Kolumb” strzela bramkę na wagę zwycięstwa.

KS Oldboys Blizne 4 – 5 Oldboys Humniska

autor: ~Kibic 2016-01-04 13:12:08

avatar Ale mecze herosi słabo, Brzozów w górę parnasy forma znizkowa blizne z humniskami mecz sezonu i znowu kolumb dał wistolom wygraną szacun kolumb

autor: ~Heros 2016-01-04 13:24:29