III Kolejka za nami

• autor: kozubalik, 2015-12-06 17:39

Za nami III Kolejka Ligi Halowej Oldboyów

W sobotni wieczór spotkaliśmy się, aby rozegrać kolejną trzecią już kolejkę HLO. Jako pierwsze na parkiet wyszły drużyny, które dotychczas nie straciły ani jednego punktu? FC Flaschke 04 podejmowały LKS Parnas Stara Wieś. Niestety mecz nie można zaliczyć do udach ze strony FC albo presja meczu na szczycie albo chwilowa niedyspozycja spowodowała, że mecz był nerwowy wiele pretensji i żalów do sędziego ze strony Flaschke skutkowało kilkoma kartkami, co skrupulatnie wykorzystywały pomarańczowe koszule. Mecz przy spokojnej grze obu drużyn stał na pograniczu remisu, ale cierpliwość i spokojne rozgrywanie piłki oraz pewna linia obrony skutecznie punktowała FC, która mimo kilku osłabień starała się dogonić wyniki.

FC Flaschke 04 5:8 LKS Parnas Stara Wieś

Jako kolejne na parkiet wychodzą drużyny Oldboyów; Humniska podejmują Brzozovię. Brzozovia po kiepskim początku w lidze wraca na soje przysłowiowe „tory”. Mimo utracie na początku meczu dwóch bramek lokomotywa powoli się rozpędza i zaczynają punktować biało zielone koszule raz za razem.  Humniska grały wysoko, co niestety skutkowało szybkimi kontrami i bramkarz nie wiele miał do powiedzenia.

Oldboys Humniska 4:11 Brzozovia Brzozów

Jako ostatnie w ten sobotni wieczór na parkiet wychodzą drużyny KS Oldboys Blizne vs HEROSI.PL. Nasze zadanie zmazać plamę po przegranej 3:2 z Ligi Orlika. Oldboye z Bliznego są drużyną, która potrafi zaskoczyć dla tego przed meczem pełna mobilizacja. Od pierwszych sekund walczymy i efekt końcowy widać nie chcę opisywać przebiegu meczu, bo nie dobija się leżącego. Na uwagę tylko zasługuje honorowy gol strzelony przez BRAMKARZA z Bliznego no cóż, jeśli zawodnicy nie mogą to bramkarza poślą ( naprawdę wspaniały mecz bramkarza jak by nie on rezultat zatrzymałby się ok. 20)

KS Oldboys Blizne 1:14 HEROSI.PL

autor: ~ksblizne 2015-12-08 21:38:58

avatar Godna uwagi postawa z nie dobijaniem leżącego OK!