Sebastian Szmyd - 3
Adam Florek - 1
Bednarczyk Maciek - 1
Niemiec Marek - 1

Trzeba przyznać że mecz z drużyną Humnisk przysporzył nam sporo problemów. Zespół oldboyów postawił bardzo trudne warunki i ciężko było sforsować dobrze zorganizowaną obronę. Na nasze szczęście przeciwnicy w samej końcówce opadli z sił dzięki czemu udało się wykorzystać stworzone sytuacje i zwycięsko zakończyć to spotkanie. Nasz gra nie była porywająca nie potrafiliśmy skutecznie rozszerzyć gry i kontrolować przebiegu meczu,. Dodatkowo przegrywaliśmy 1-0 po pięknej bramce Adama Węgrzyna który piętką skierował piłkę do siatki. Bardzo długo na tablicy widniał wynik gdzie różnica wynosiła zaledwie jedną bramkę. Na początku drugiej połowy wynik brzmiał 2-2 i ciężko było wskazać faworyta bo nasza gra ewidentnie się nie kleiła. W samej końcówce dwie ważne bramki zdobył Seba czym wprowadził więcej spokoju w naszej grze.

Ogólnie mecz w naszym wykonaniu słaby i przy przeciwniku takim jak Parnas czy Brzozovia pewnie nei obyłby się bez porażki i straty punktów. Trzeba mieć nadzieję że w kolejnych spotkaniach pójdzie nam zdecydowanie lepiej.