Bąk Paweł - 2
Witek Radek - 1
Knap Robert - 1
samobójcza - 1

Coraz ciężej przychodzą nam kolejne wygrane, coraz wyżej wieszają poprzeczkę nasi przeciwnicy. My natomiast kolejny już mecz wychodzimy od początku coraz mniej skoncentrowani. Nie chodzi tu o to że słabiej prezentujemy się od przeciwnika, ale o to że zaczynamy grac dopiero gdy mamy nóż na gardle. Dopiero jak sytuacja nas do tego zmusza zaczynamy grać na miarę swoich optymalnych możliwości. O ile w ataku idzie nam znośnie (najlepsza ofensywa w całej lidze) o tyle w obronie jest już gorzej. Słabo bronimy w ostatnich meczach - mowa tu o obrońcach ale i tez o napastnikach. W spotkaniu ze Starą Wsią straciliśmy największą liczbę bramek w sezonie. Ale trzeba tez przyznać że sporo po błędach w kryciu. Trzeba się zabrać do pracy gdyż nadchodzi ostatni faza ligi i teraz trzeba być mocno skoncentrowanym. Brzozovia czyha na nasze potknięcie a wtedy może być nieciekawie. Spotkanie z Parnasem rozpoczęło się bardzo dobrze dla Herosów. Szybko strzelone bramki ustawiły mecz. Prowadzenie 5-1 uśpiło naszą czujność efektem czego już niebawem na tablicy widniał wynik 5-5. Na przerwę schodziliśmy skromnie prowadząc 7-6. W przerwie sporo gorzkich słów o naszej grze. W drugiej odsłonie tracimy bramkę i mamy remis 7-7. Od tego momentu zaczęliśmy grac swoje i raz po raz punktowaliśmy przeciwnika. Zaczęliśmy wykorzystywać nadarzające się okazje. Prowadziliśmy już 13-7 ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 13-9.