Piękne zwycięstwo

Robert Knap - 3
Bednarczyk Maciek -1
Bąk Paweł -1

W sobotnie wieczór wszyscy fani brzozowskiej piłki nożnej halowej obejrzeli mecz który śmiało można nazwac "pojedynkiem gigantów". W szranki stanęły ekipy Brzozovii Oldboys oraz drużyna Herosów. Obie drużyny fantastycznie prezentują się w lidze i obie do tego pojedynku przystępowały mając na koncie komplet zwycięstw. Herosi dzięki lepszemu bilansowi bramek zajmowali pozycję lidera. Faworytem wśród kibiców, może nie takim murowanym była drużyna starych wyjadaczy Brzozovii. My po cichu liczyliśmy na nasz sukces. Mecz zgromadził na trybunach komplet publiczności i w takiej oto atmosferze rozbrzmiał pierwszy gwizdek sędziego. Uprzedzając nieco fakty, śmiało możemy rzec, że nasza drużyna zagrała najlepsze spotkanie w historii startów w rozgrywkach halowych. O ile pierwsza połowa toczyła się pod nasze dyktando to przewaga nie była taka widoczna. Natomiast druga połowa to całkowita dominacja na boisku a bramki które strzelaliśmy śmiało mogłyby kandydowac już teraz do miana bramki sezonu. Obie drużyny rozpoczęły to spotkanie bardzo ostrożnie. Pierwsza groźna sytuacja i strzał słupek Grześka. Za chwilę kontra Brzozovii i 1-0. Piłkę do pustej bramki pakuje "KOTEK". Szybko wyrównujemy. Po niecelnym zagraniu Szczepka piłkę przejmuje Mikołaj i strzela lewą nogą. Piłka odbija się jeszcze od słupka i mamy 1-1. Cały czas prowadzimy grę Brzozovia nastawia się na kontry. I po jednej z nich Żyłka przejmuje piłkę i mocnym strzałem wyprowadza Brzozovię na prowadzenie. Nie przejmujemy się tym i gramy dalej. Przypomina o sobie zeszłoroczny król strzelców ligi Robert Knap który przytomnie między nogami Herbuta umieszcza piłkę w siatce. 2-2. Kolejna bramka autorstwa Mikołaja wyprowadza nas na jednobramkowe prowadzenie i przy takim wyniku schodzimy na przerwę. Po niej szybko na 4-2 bramkę zdobywa Paweł Bąk, dając sygnał przeciwnikom ze w tym meczu o zwycięstwo będzie bardzo trudno. Dwie kolejne bramki strzela Robert Knap a jedna z nich jest fenomelnalej urody. Mowa tutaj o akcji jaka została przeprowadzona. Piłka przeszła przez wszystkich zawodników Herosów. fiołek Bogdan zagrywa do brat ten na drugą stronę do Mikołaja. ten z kolei podciąga z piłką ok. dwóch metrów markuje strzał i zagrywa na drugą stronę do Radka Witka. Herbut już szykuje się na skrócenie kąta i kładzie się na ziemi, ale Radek bardzo przytomnie z pierwszej piłki zagrywa na środek gdzie nadbiegający Robert strzela do pustej bramki. Piękna akcja całego zespołu. Wszystko zagrane na dużym luzie, piłka grana na jeden kontakt. 6-2 dla nas i do końca co raz mniej czasu. Brzozovia strzela jeszcze jedną bramkę my natomiast wpuszczamy na boisko naszą największą gwiazdę, perłę jedyną w swoim rodzaju. Na parkiecie melduje się BEDNARCZYK i w ostatniej akcji meczu strzela bramkę prosto z kosmosu. Cudowny, niesamowity, i przede wszystkim nie do obrony strzał z kąta w sporej odległości z zewnętrznej części buta ląduje po odbiciu od słupka w okienku bramki Herbuta. Po tej bramce sędzi kończy spotkanie.

Wygrywamy zdecydowanie i jak najbardziej zasłużenie. Dopisujemy sobie kolejne 3 punkty i pozostajemy jedyną niepokonaną ekipą w lidze. W szatni atmosfera coraz lepsza, budująca. Poza tym prym w niej wiedzie Bercik który ogłasza wszem i wobec że nie takie bramki strzelał z Sobniowem, Odrzechowa czy chu..j wie z kim. Cały on.

autor: ~kuBa 2014-01-05 23:29:58

avatar no PAnowie, brawa dla Was ! oby tak dalej !!

autor: ~anonim 2014-01-06 14:07:47

avatar no i wrescie asauera uciszyliscie hahaha i co asauer teraz mozesz pisac tak jak gadalismy herosi zostana mistrzem ligi i nie bedzie ta slawna twoja piosenka tralala i brzozovia mistrza ma

autor: ~bercik 2014-01-06 20:35:52

avatar OJ Mikołaju musisz zmienić pisanie relacji na pisanie bajek.Ezop przy Tobie to cienki bajkopisarz.

autor: ~anonim 2014-01-07 16:29:43

avatar a maciek ty jestes najlepszy piszac sms ze brzozovia na kolanch haha ale sałer sie wnerwił