Prezentacja kolejnego przeciwnika

godzinie 15:40
Zabieramy stroje seledynowe.

KS Oldboy's Blizne

Przed nami weekend, a to oznacza że spotykamy się na hali w Liceum Ogólnokształcącym. Co znaczy ze przed nami kolejna kolejka Brzozowskiej Ligi Powiatowej. Szósta dokładnie rzecz biorąc, przedostatnia runda spotkań. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna która na chwile obecna zamyka tabelę w tegorocznej edycji BLP.

Tak wyglądają statystyki naszych przeciwników:

Liczba rozegranych spotkań - 5
Liczba wygranych spotkań - 1
Liczba zremisowanych spotkań - 0
Liczba przegranych spotkań - 4
Liczba strzelonych bramek - 21
Liczba straconych bramek - 40

Blizne swoje jedyne punkty w tej edycji zdobyło w ramach drugiej kolejki gdzie dosyć łatwo i pewnie uporali się z zaprzyjaźnioną ekipą Parnasu. Zwycięstwo w rozmiarach 7 - 2, było dosyć zaskakującym rezultatem, jednak trzeba przyznać iż w bezpośrednich pojedynkach Blizne zawsze wychodzi nad wyraz zmotywowane i osiąga dobre rezultaty. Niestety wygrana z Starą Wsią była jedyną jaka przytrafiła się oldboyom z Bliznego. W pozostałych spotkaniach seria porażek, niekiedy bardzo, ale to bardzo bolesnych. W starciu z ekipą Polikatu straconych 9 bramek z Iwoniczanką 13 a z Brzozovią 10. Jak widać statystyki nie kłamią, Blizne ma najsłabszą obronę i chcąc wygrać z nimi spotkanie trzeba będzie wykorzystać ten atut. Niestety patrząc na mecze Herosów my jesteśmy bardzo nieskuteczną ekipą. Marnujemy bardzo dużo sytuacji strzeleckich dzięki czemu punkty trafiają na konto przeciwnika. Co jednak bardzo śmieszne jesteśmy drugą ekipą w tej edycji pod względem zdobytych bramek. Ustępujemy tylko drużynie Izdebek. Nasz rezultat to 27 strzelonych bramek.
Blizne to drużyna, nie ma tam gwiazd, sam kolektyw co nie znaczy że nie ma zawodników którzy potrafią jedną akcją przechylić szalę zwycięstwa. Sławek Korab napastnik tek ekipy od samego początku znajduje się w czołówce najskuteczniejszych strzelców. Na chwilę obecną wraz z Pawłem Wojtalem z drużyny DOMIXU, przewodzi klasyfikacji strzelców. Mocne wsparcie Sławek otrzymuje od grającego w formacji obronnej Piotrka Wrony. Ci dwaj zawodnicy, doskonale się rozumieją i są najniebezpieczniejszą bronią naszych przeciwników. W obwodzie znajduje się jeszcze Daniel Gębuś, może nie tak skuteczny jak partnerzy ale lider wśród asystujących w ekipie Bliznego. Tak oto przedstawia się nasz przeciwnik. Nie ulega wątpliwości iż Blizne będzie chciało przełamać złą passę i zdobyć kolejne punkty, aby opuścić czerwoną latarnię. W przypadku zwycięstwa i straty punktów przez FC Przysietnicę (rozgrywają spotkanie z drużyną POLIKATU) Blizne opuści ostatnią lokatę. My natomiast wierzymy w sobotni sukces. Przystępujemy do tego spotkania z wiarą, iż 3 punkty powędrują na nasze konto.

autor: szefheros 2013-02-07 11:31:06

Profil szefheros w Futbolowo Przypominam, że mecz zaczynamy zaraz po rozegraniu meczu przez Polikat - Przysietnica ok.15,40.

autor: ~Faworyt 2013-02-07 22:13:28

avatar Jak bedzie grał Bednarczyk, który rzadko kiedy się zmienia pomimo oddychania rękawami, to Blizne ma szansę. Jak Bednarczyka nie będzie to pewnie wygrają HEROSI, bez balastu tego z Górek

autor: ~do faworyt 2013-02-07 22:27:44

avatar podpisz sie z imienia i nazwiska a nie kogś po nazwisku obrazasz !!

autor: ~anonim 2013-02-07 22:40:38

avatar wkurzyli bercika

autor: ~bercik 2013-02-08 09:07:57

avatar tak wkurzyli i sprawdze sobie czyje to ip

autor: pirat1 2013-02-08 09:38:19

Profil pirat1 w Futbolowo a co tu taka spinka.Podpisujcie się pod komentarzami to unikniecie głupich sytuacji.

autor: ~anonim 2013-02-10 13:09:02

avatar faworyt miałeś racje