Prezentacja kolejnego przeciwnika

• autor: teamheros, 2013-01-31 06:51

"FC Przysietnica kolejnym rywalem"

Coraz bliżej końca ligi. Coraz bliżej finałowych rozstrzygnięć. Mistrza co prawda jeszcze nie poznaliśmy ale wydaje się ze jest dwóch zdecydowanych faworytów. Ale o tym innym razem. Drużyna HEROSÓW, która znalazła się w dołku sportowym w sobotnim spotkaniu w meczu ostatnim podejmie przeciwników zza miedzy drużynę FC Przysietnica.

Nasi najbliżsi przeciwnicy po pierwszym zwycięstwie również nie grają piłki wysokich lotów i tak jak nasz team w tabeli da się to zobaczyć.

Po pierwszej kolejce pierwszym zwycięstwie nad Parnasem w obozie Przysietnicy nastroje były bardzo optymistyczne. Pierwsza kolejka, pierwsze zwycięstwo, tak miało być dalej. Niestety trybiki maszyny uległy małemu zużyciu i w trzech kolejnych spotkaniach „przysietczanie” nie uciułali ani jednego oczka. Spadek formy a może rzeczywistość okazała się bardziej brutalna. Trzeba zaznaczyć też ze terminarz rozgrywek w dwóch kolejnych kolejkach postawił na ich drodze głównych pretendentów do końcowego sukcesu. Zarówno Brzozovia jak i Izdebki nie zamierzały się położyć i dać nastrzelać sobie bramek. A nawet było odwrotnie. To Izdebki namłóciły sąsiadom spory grad strzelonych goli i w fantastycznym stylu zainkasowali komplet trzech oczek. Z Brzozovia gra Przysietnicy wyglądał już zdecydowanie lepiej, niestety i tym razem punktów jak nie było tak nie ma. Solidnie grający oldboye Brzozovii pewnie pokonali Przysietnicę w stosunku 5-3. W ostatnim spotkaniu w czwartej kolejce, Przysietnica grał sobie meczyk z teamem Domixu. Wydawało się iż pogrążony w marazmie Domix będzie miał spore problemy z zdobyciem choćby oczka. Jak się okazało w tym dniu lepiej dysponowani byli „agdowcy”, którzy pewnie zwyciężyli pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie. Przysietnica nie zdołała się przeciwstawić i trzecia porażka z rzędu stała się faktem. Teraz za wszelką cenę sąsiedzi będą chcieli zainkasować 3 punkty z będąca w dołku drużyną Herosów. Ciężko w tym pojedynku wskazać faworyta. Obie drużyny mają podrażnione ambicje i chęć zwycięstwa może niestety sparaliżować jedną z ekip. Niewątpliwie dyspozycja dnia będzie miała tutaj ogromne znaczenie.

autor: ~anonim 2013-02-02 20:44:54

avatar Oldboy Izdebki 3:4 Polikat