Prezentacja kolejnego przeciwnika

• autor: teamheros, 2013-01-24 12:10

Po dłuuuugiej przerwie starzy kopacze wracają do gry. Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrana kolejna kolejka Brzozowskiej Ligi Powiatowej. Czas bez piłki ligowej ciągnął się bardzo długo, na całe szczęście wracamy do gry. Jak co tydzień, przed każdą kolejką przychodzi czas na prezentację naszego najbliższego rywala. Tym razem będzie nim ekipa POLIKATU Brzozów.

Firma POLIKAT po raz kolejny wystawia drużynę do rywalizacji piłkarskiej. Tym razem drużyna POLIKATU pomimo przedsezonowych prognoz rewelacyjnie zaczęła rozgrywki. Po dwóch kolejkach szumnie objęli prowadzenie i grali widowiskowo dla oka. W pierwszym spotkaniu formą błysnął Orłowski i pięciokrotnie trafiał do bramki rywala. Zdumiewającym jest fakt iż POLIKAT gra w bardzo uszczuplonym składzie. Na mecz zjawia się po pięciu, sześciu zawodników jednak ta sytuacja nie przeszkadza w skutecznej grze. Jak widać sił starcza, ale jak będzie w dalszej części sezonu. Drużyna POLIKATU złożona jest z graczy którzy wcześniej występowali na boiskach piłkarskich. W składzie znalazł się wcześniej wspomniany Boguś Orłowski, Rzepka Paweł, Janek Wacek, Wania Marcin Marek Ślączka - wszyscy wspomniani kopali piłkę w Iskrze Przysietnica. Z piłką do czynienia miał również były zawodnik Parnasa Stara Wieś Zubel Darek. Doświadczenie, zaangażowanie, wola walki to cechy charakteryzujące POLIKAT. Na pewno będzie to trudny przeciwnik i rywalizacja z nim będzie bardzo zacięta.