Prezentacja najbliższego przeciwnika

• autor: teamheros, 2012-12-19 17:10

Do ligi pozostało około 76 godzin. Drużyny niecierpliwie wyczekują pierwszego gwizdka. W obecnym rozgrywkach pojawiły się dwie nowo powstałe ekipy. Drużyna DOMIXU i nasza - HEROSÓW.PL. Po tych dwóch drużynach nie wiadomo czego się spodziewać. A jak z resztą? Pozostałe ekipy to stare "wyjadacze" - z niejednego pieca chleb jadły. Zaprawione w bojach zarówno podczas letniej edycji rozgrywanej na boiskach "ORLIK" jak i w halowych turniejach znają się jak łyse konie. Wiedzą czego można się spodziewać po swoich przeciwnikach. Nasza ekipa w inauguracyjnym spotkaniu zmierzy się z drużyną Iwoniczanki Izdebki.

Nasi przeciwnicy w tegorocznej edycji będą jednym z głównych pretendentów do końcowego sukcesu. Świadczyć o tym może fakt ,iż w letniej edycji Ligi zajęli pierwsze miejsce, zostawiając w tyle murowanego kandydata do zwycięstwa drużynę brzozowskich Oldboyów. Fantastyczna postawa w okresie wakacyjnym była sporą niespodzianka dla pozostałych konkurentów. Ówczesny "Czarny koń" rozgrywek już nie będzie taką niewiadomą. Rywale na pewno przystąpią do meczu z nimi mocno zmobilizowani. HEROSI.PL na pewno też nie zlekceważą rywali i przystąpią do meczu mocno skoncentrowani. Na chwilę obecną nie posiadamy informacji co do składów personalnych piłkarzy z Izdebek, ale możemy obstawiać w ciemno, iż w porównaniu z wakacyjnymi rozgrywkami, kadra mocno się nie zmieni.

Poniżej kadra z Letniej Edycji:

Bogdan Świder, Bogdan Gładysz, Zenon Gładysz, Andrzej Czopor, Jerzy Toczek, Bogdan Toczek, Roman Gładysz, Tomasz Wójcik, Krzysztof Wójcik, Artur Serafin, Józef Fal, Andrzej Kondrat, Maciej Skotnicki, Sylwester Szpiech, Stanisław Kołodziej, Zbigniew Oleniacz, Mariusz Szerszeń, Robert Czopor..

W składzie mnóstwo byłych zawodników seniorskiej drużyny Izdebek z lat poprzednich.
HEROSI na początku rozgrywek trafiają na doświadczonego rywala, pretendenta do zdobycia mistrzostwa. Ciężka przeprawa czeka naszych zawodników, miejmy nadzieję że zwycięska.

Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 17:00 w hali Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie.

Zapraszamy !!!